DiPrint Oy palvelee Helsingissä

DiPrint Oy palvelee asiakkaitaan Helsingissä kaikkiin digipainotöihin liittyen ammattitaitoisesti ja nopeallakin aikataululla. Oli painatustarpeesi mikä tahansa, ota meihin yhteyttä ja kysy lisää!

Yhteystiedot

DiPrint Oy
Laitilankuja 5
00420 Helsinki

010 229 2020

info@diprint.fi
www.diprint.fi
www.ecodisplay.fi

Aineistot ja tilaukset

aineisto@diprint.fi

Henkilökuntamme

Tuotantopäällikkö
Jenni Laine
050 431 5033
jenni@diprint.fi

Myynti ja hallinto
Peter Maaronen
040 576 9008
mape@diprint.fi

Myyntipäällikkö
Tiina Mieskonen
050 466 7163
tiina.mieskonen@diprint.fi

Myynti
Niko Vikström
050 3447351
niko.vikstrom@diprint.fi

.

.

Digipaino
Susanna Kalliomäki
050 430 4511
susanna@diprint.fi

Suurkuva
Joni Sipilä
050 550 7838
joni@diprint.fi

Tekstiili
Markku Piekkola
040 041 6617
markku@diprint.fi

Ompelimo
Mia Aho
050 359 0002

Laskutus
Tiia Lehtonen
050 345 7366
tiia.lehtonen@diprint.fi

Suosittele meitä

Yhteystiedot

DiPrint Oy
Laitilankuja 5
00420
HELSINKI
info@diprint.fi
www.diprint.fi
Laitilankuja 5, Helsinki

Kiinnostuitko? Jätä yhteystietosi, otamme yhteyttä!

Voit lähettää kysymyksesi tai tarjouspyyntösi myös yhteydenottolomakkeellamme. Vastaamme sinulle takaisin mahdollisimman pian!